0535 325 64 81
Detsa İnşaat Vizyon Misyon

Vizyonumuz

Detsa İnşaat olarak yenilikçi ve güvenilir değerleri ile sektörün en başta gelen firmalarından biri olup, inşaat sektöründe yüksek standartlara sahip kaliteli hizmetleri ile yüksek müşteri memnuniyeti odaklı güvenilir bir firma olma özelliğini arttırarak sürdürmek.

Misyonumuz

Yüksek kalite ve değerlerimizden taviz vermeden; taahütlerimizi, projelerimizi ve çalışmalarımızı gerek iş gücü anlamında gerekse de ekipman ve malzeme anlamında yüksek kaliteden ödün vermeden güvenli, ekonomik bir şekilde en kısa sürede yerine getirmek.

15 Yıllık Tecrübe

15 Yıllık Deneyim

2021 itibariyle sektörde 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemiz ile sizlere hizmet vermek ve memnuniyetinizi sağlamaktan gurur duymaktayız

Planlama Yönetim

Planlama Yönetim

Tüm projelerimizde, uzman ekibimiz ile tüm işlerimizin planlamasını yapıyor ve zamanı verimli kullanarak projelerimizi tamamlamaktayız.

Yeni Teknoloji

Yeni Teknoloji

Detsa İnşaat olarak en yeni sektörel teknolojiyi yakından takip ederek projelerimizde kullanıyor ve kaliteyle hızı buluşturuyoruz.

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Detsa İnşaat olarak tüm projelerimizde doğaya yüksek seviyede özen gösterip korumakta ve uygulamalarımız ile katkı sağlamaktayız.
© Copyright 2021 Detsa İnşaat Haf. Nak. Taah. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti

Bu web sayfasında yer alan logo, resim, yazı ve içeriklerin tüm hakları yasal yollarla korunmaktadır

Yukarı Çık