0535 325 64 81
Detsa İnşaat Hakkımızda

Detsa İnşaat olarak, 2021 itibariyle 15 yılı aşmış olan sektör tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Konut inşaatları, Endüstriyel Yapı İnşaatları ve Taahhüt işleri ile sektörde hizmetlerimizi tüm hızıyla sürdürmekteyiz.

Tüm projelerimizde, sektörel teknolojiyi yakından takip ederek uyguluyor ve profesyonel ekibimiz ile tüm çalışmalarımızın planlamasını yapıp zamanı azami ölçüde verimli kullanarak  projelerimizi başarıyla tamamlamaktayız. Çalışmalarımızı vizyon ve misyonumuz ışığında, değerlerimizden taviz vermeden sürdürmekteyiz.

Endüstriyel yapı inşaatları, fabrika inşaatları, konut inşaatları, müteahhitlik hizmetleri gibi inşaat hizmetleri ve taahhüt işleri ayrıca mimarlık ve mühendislik hizmetlerini memnuniyet odaklı çalışma prensibimiz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.


Detsa İnşaat

olarak 2005 yılından günümüze, profesyonel ekiplerimiz ile hızla gelişen sektörel teknolojiyi buluşturarak, çalışmalarımızı tüm hızıyla ve başarıyla sürdürmekteyiz.

  • Endüstriyel Yapı İnşaatları
  • Taahhüt İşleri
  • Konut İnşaatları
Kurumsal Referanslar
detsa-insaat15 Yıllık Tecrübe

15 Yıllık Deneyim

2021 itibariyle sektörde 15 yıllık bilgi, birikim ve tecrübemiz ile sizlere hizmet vermek ve memnuniyetinizi sağlamaktan gurur duymaktayız

Planlama Yönetim

Planlama Yönetim

Tüm projelerimizde, uzman ekibimiz ile tüm işlerimizin planlamasını yapıyor ve zamanı verimli kullanarak projelerimizi tamamlamaktayız.

Yeni Teknoloji

Yeni Teknoloji

Detsa İnşaat olarak en yeni sektörel teknolojiyi yakından takip ederek projelerimizde kullanıyor ve kaliteyle hızı buluşturuyoruz.

Doğaya Saygı

Doğaya Saygı

Detsa İnşaat olarak tüm projelerimizde doğaya yüksek seviyede özen gösterip korumakta ve uygulamalarımız ile katkı sağlamaktayız.
© Copyright 2021 Detsa İnşaat Haf. Nak. Taah. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti

Bu web sayfasında yer alan logo, resim, yazı ve içeriklerin tüm hakları yasal yollarla korunmaktadır

Yukarı Çık